Kraniosakrální

terapie vědomým dotekem

Cena a trvání terapie

Mým osobním i terapeutickým záměrem je spokojený klient, který si z terapie odnese mnoho praktického do svého každodenního života.

Věnuji se Vám intenzivně a s laskavou péčí. Začínáme dechovým cvičením, které navodí přirozené uvolnění. Dále následuje meditace, která je pro každého individuální, podle toho, jaké mi chodí informace pro Vás a poté samotná kraniosakrální terapie v hluboké relaxaci. Terapii zakončím zvukovou lázní – hrou na různé nástroje s přirozeným laděním (křišťálové a tibetské mísy, zvonky, rezonanční tambura…) a zpěvem.

Celková délka setkání pak trvá  min. 2 hodiny.

Cena je 900 Kč na hodinu. Celková cena jedné terapie je 1.800 Kč.

První terapie trvá obvykle 2,5 hodiny, cena zůstává stejná.

Při pravidelném setkávání je cena 1.600 Kč za dvouhodinovou terapii.

Při potížích doporučuji setkání 1x za 2 týdny.

Termíny pro objednání jsou možné:

  • v pondělí a ve středu ve 14 hod. a v 17 hod.
  • v úterý a čtvrtek v 10 hod. ve 14 hod. a v 17 hod.
  • případně dle individuální domluvy.

Domluvený termín lze zrušit nejpozději den předem (dopoledne) telefonicky nebo sms zprávou. Pokud domluvený termín zrušíte později nebo bez omluvy vůbec nepřijdete, je třeba cenu za ošetření uhradit, i když se nedostavíte. Děkuji za pochopení.

Darujte vědomý dotek

Připravila jsem pro Vás dárkový poukaz v hodnotě jedné terapie. Terapii můžete věnovat svým blízkým nebo přátelům jako dárek. Platnost je 1 rok od zakoupení. Dárkový poukaz obdržíte poštou nebo ráda předám osobně v Ostravě.

Cena poštovného (doporučené psaní) je 54 Kč. Poukaz obdržíte včetně barevné ozdobné obálky.

Objednávky zasílejte e-mailem na jdu@cestoudosebe.cz

Pro vystavení poukazu sdělte Vaše jméno, příjmení a adresu pro zaslání. Obratem Vám zašlu platební informace. Po zaplacení obdržíte poukaz poštou formou doporučeného psaní.

Podmínky uplatnění dárkového poukazu

Cestou do sebe, IČO: 02132834 umožňuje nákup dárkového poukazu na čerpání služby kraniosakrální terapie vědomým dotekem nabízené v místě Veleslavínova 1022/4, Ostrava podle těchto podmínek, které naleznete na www.cestoudosebe.cz

Platnost dárkového poukazu je ode dne vystavení po jeden rok. Je vždy potřeba se dopředu na terapii objednat a nahlásit číslo poukazu. Změna termínu je možná po domluvě telefonicky nebo e-mailem nejpozději 24 hodin dopředu. Při pozdější změně termínu nebo nedostavení se, poukaz bez náhrady propadá.

Rezervaci na terapii je nutné provést minimálně 1 měsíc před skončením platnosti poukazu. Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost a nelze ho vrátit.

Zakoupením dárkového poukazu kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Kupující je povinen seznámit osobu, které dárkový poukaz daruje, s podmínkami zde uvedenými. Přijetím dárkového poukazu jeho držitel souhlasí s podmínkami zde uvedenými.

Těším se na setkání.