Zvukové lázně

Zvukové lázně - muzikoterapeutická relaxace

Velmi silně vnímám propojení se svou božskou podstatou skrze zvuk. Když tvořím hudbu, ať je to hlasem nebo hraním, je to jako bych se ocitla v jiné dimenzi. Při hudbě se otevírá brána duše a čas v podobě, jak ho známe, se zastaví. Nastává okamžik TEĎ. Není minulost, není budoucnost, je jen TEĎ. Soubor neustálých přítomných okamžiků. Vnímám, jak se otevírá portál skrze mou duši a já jen JSEM.

Síla zvuku má velmi léčivý, terapeutický a očistný účinek. Dochází k celkovému uvolnění a harmonizaci těla. Hudbu tvořím především hlasem-zpěvem. K tomu používám muzikoterapeutické nástroje s přirozeným laděním. Tibetské mísy, křišťálové mísy, gong, valašskou fujaru, flétnu, djembe, šamanský buben, rezonanční tamburu, brumle, zvonky, chimesy a další perkuse. Naladím Vás zvuky vody pomocí deštného sloupu a vedenou meditací.

Jsem absolventkou Celostní muzikoterapie metody „CMLH“, kterou jsem studovala na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Celková délka individuální zvukové lázně je 1,5 hodiny.

Cena je 1.500 Kč

Termíny pro objednání jsou možné:

  • v pondělí ve 14 hod. a v 17 hod.
  • v úterý a čtvrtek v 10 hod. ve 14 hod. a v 17 hod.
  • případně dle individuální domluvy.
Uplynulé akce:

Tanec s muzikoterapií na Krétě

⏰ Kdy? 18.10. – 25.10.2022

💡 Kde? Ágios Nikólaos, Řecko

Zveme Vás na nádhernou a slunečnou cestu za tancem, muzikoterapií a divokou Krétou.

Provedeme Vás 6ti denní cestou tance, muzikoterapie, magické přírody se silnými místy, kde ženská energie sálá na každém kroku. Říjen je na Krétě jeden z nejkrásnějších, sezóna končí, ale slunce stále nádherně hřeje, moře je vyhřáté a ideální na koupání.

Budeme tančit mystický tanec bohyně Afrodité přímo u moře, energetické a dechové cvičení v tanečním rytmu nás budou vyživovat a léčit. Každý den se budeme věnovat svým potřebám, sebepéči a užívat si čerstvé jídlo a ovoce, které tento ostrov nabízí.

Procestujeme místa, která stojí za to navštívit, načerpáme do dalších dní mnoho slunce, vody z čistých pramenů a požehnání všech bohyň, které jsou na tomto ostrově průvodkyněmi.

Wellness jógový víkend s muzikoterapí

⏰ Kdy? 13.5. – 15.5.2022

💡 Kde? Mariánské lázně, Hotel Krakonoš

Zastavte se a ponořte se do hlubin relaxace, jógy a wellness.

Jemná jóga s muzikoterapeutickou relaxací

Při úplňku a během jarní rovnodennosti proběhla magická akce, kde jsme propojily jemnou jógu s muzikoterapeutickou relaxací. Setkání se konalo v nádherných prostorách Tuněchodského mlýna s vynikající vegetariánskou kuchyní.

Těším se na setkání.