Termín: 27.9. – 1.10.2023


Volá Tě Bosna?

Zvu Tě na další prožitkové setkání na bosenské pyramidy a další magická místa v Bosně.

Pokud Bosnu dosud neznáš, máš možnost poznat a zažít energii některých silných míst v této krásné zemi. Nebude to ale jen o poznávání zajímavých míst. Ponoříme se i do svého nitra a propojíme se s našimi částmi, které přesahují fyzické tělo.

S velkou radostí vás provedu nejsilnějšími místy, které v Bosně znám. Postupně navštívíme kamenné koule v Zavidovići, pyramidu Slunce, pyramidu Lásky, mohylu ve Vratnici, podzemní labyrint v Ravne a park v Ravne, obelisk v Olovu a zajedeme se podívat i do starého města Sarajeva.

Dále se mnou pak zažiješ zvukovou lázeň s křišťálovými mísami, gongem, rezonanční tamburou a mým hlasem v pyramidě postavené z krystalů.

Ubytovaní budeme ve městě Visoko v nádherných apartmánech u řeky se zahradou a bazénem. Je zajištěná polopenze s výbornou bosenskou domácí kuchyní (na večeři – polévka, hlavní jídlo, dezert) včetně neomezeného pití nealkoholického (voda, džus, káva, čaj) i alkoholického (pivo, víno, rakije). Polopenzi začínáme čtvrteční večeří 28.9. a končíme nedělní snídaní 1.10.2023.

Pojedeme minibusem. Odjezd ve středu ve večerních hodinách, příjezd do ČR v neděli ve večerních hodinách. Nástupní místo Ostrava, Brno.

Cena je 6.599 Kč 

(+ 4.400 Kč doprava + vstupy + jídlo nad rámec polopenze).

Součástí ceny je:
– Ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových apartmánech
– Polopenze a neomezené pití (alko a nealko)
– Průvodcovství po magických místech v Bosně uvedené výše
– 1x zvuková relaxace v pyramidě postavené z krystalů
– kruhová sdílení
– společnost úžasných lidí a lidská sounáležitost

Součástí ceny není:
Doprava klimatizovaným minibusem v ceně 4.400 Kč (platí se zvlášť u dopravce CA Maxner Ostrava)
– Vstupy (vstup do tunelu v Ravne s průvodcem, vstup na pyramidu Slunce, pyramidu Lásky (celkem do 20 EUR)
– Jídlo nad rámec výše uvedené polopenze (oběd u koulí v hodnotě 12 EUR)

Pro více informací a pro přihlášení mě kontaktujte na tel. 724 202 777, na e-mailu: jdu@cestoudosebe.cz

Příběh Joanny:
Působím jako kraniosakrální terapeutka, masérka, muzikoterapeutka a jako facilitátor kruhu. Pořádám zvukové lázně – muzikoterapie při individuálních terapiích a také během prožitkových seminářů s jógou, meditací nebo tancem po České republice i v zahraničí. Velmi mě těší pracovat s lidmi jak individuálně, tak skupinově. Miluji hudbu, zpěv a propojování lidí skrze zvuk vnímám jako své poslání.
Bosnu jsem si zamilovala od prvního „setkání“. Cítím s těmito místy hluboké propojení z dávna a každá cesta do Bosny je pro mě návrat domů 💕

Cesta není organizovaná cestovní kanceláří. Jedná se o setkání skupiny přátel, známých a stejně naladěných lidí s cílem poznat nejen nová místa, ale i najít cestu k sobě.