Velmi doporučuji terapii dotekem, kterou Jana zprostředkovává. i když sama tvrdí, že tento dar máme každý, tak je to právě ona, kdo na sebe bere tu velkou zodpovědnost a "dává na požádání". Pokud toužíte se hluboce ponořit do svého nitra a prosvitit se láskyplnou energii, pokud nemáte strach ze stínů, které toto světlo odhalí, pak vás to k Janě přitáhne i bez jakékoli recenze 😀. stejně se to do slov uchopit nedá. Já ti Jani ještě jednou opravdu děkuji, to co se děje teď je naplňování nejupřímnějších tužeb mého srdce.

Darina O.

Léčivá energie, která skrze Janu sestupuje je nádherná, světelná, takhle hlubokou relaxaci jsem dlouho nezažila, cítila jsem, jak se tělo uvolnilo a věci se děly...je nádherné mít tu možnost nemuset věcem rozumět a jen prožít a dovolit si milost léčivé síly světa. Děkuju.

Kateřina Z.

Kranio s Janou je plné světla a pohybů, skrz ně jsem si prošla změnou starých programů, bylo to laskyplné a velmi příjemné, užívala jsem si já a všechny mé buňky, tělo se rovnalo, tam kde potřebovalo a stále to cítím, když zavřu oči, tak cítím jemné ladění světla se sebou. Velmi doporučuji Janiččinu kraoniorezonanci.

Barbora U.

Jana je nesmírně citlivá duše, která vás bude respektovat a laskavě, energeticky hýčkat. Terapie u ní pro mě byla skutečným osvežením a přitom velice jemným a přesto hluboce působícím prožitkem. Moc ráda se jejího léčivého prostoru budu vracet, děkuju.

Tereza G.

Díky terapii jsem se dokázala pozitivně naladit, částečně zmizelo napětí a stres. Reaguji mnohem klidněji nlve vypjatých situacích a navíc mě velmi obohatila po duchovní stránce. Janička je velmi milá, empatická a hodná duše, byla skvělou průvodkyní. Prostory, kde terapie probíhá, jsou blízko centra, není těžké je najít. Místnost je útulná, čistá, člověk cítí zvláštní energii (v pozitivním smyslu). Určitě jsem zde nebyla naposledy, ostatně vždy je na čem ve vlastním nitru pracovat. Děkuji.

Žaneta M.

U mé kamarádky Janičky. Právě jsem u ní absolvovala skvělou masáž jemných těl 🌟kranio rezonanci 🧜a Moc doporučuji. Cítím se takto, vzlétnout k nebi a krásné čistě. Krásný prostor, léčivá hudba sfér, čakrové oleje...hmmm a pulsující jemné toky energie. Co chtělo zprůtočnění, si udělalo cestu a je mi fajn💚Ráda posilám do světa.

Jana V.

Terapii u Jany můžu doporučit. Cítila jsem se po ní krásně, zharmonizovaně, uvolnily se nějaké bloky a určitě to bude mít působení v delším časovém horizontu. Jde o velmi příjemný dlouhý relax v hezkém prostředí, líbila se mi relaxační hudba a použití čakrových olejíčků. Určitě jde o dobrou investici do péče o sebe..Cestou do sebe:)

Katka

Janin dotek je tak jemný, laskavý a ve spojení toho, co skrze ní prochází je zároveň mocný a léčivý, spravující. Doporučuji ❤ protože sdělit nejde, je potřeba zažít, mít vlastní zkušenost ❤

Silvia P.

Jana je pro mě bez nadsázky "průvodkyní do jemněhmotných světů". Pod jejíma rukama ucítíte, jak se raduje vaše fyzické i nehmotné - smyslové a emocionální - tělo. Dojde vám, jak je pro zdraví důležité, aby obě spolu komunikovala, vnímala se a byla ve vzájemné harmonii. Jak je nádherné dovolit si na chvíli jen tak být a nechat se opečovávat vědomým dotekem. Určitě se budu vracet.

Catherine L.

Moje zkušenost s kraniem nebyla žádná, když jsem k Janě přišla. Odhodlala jsem se tak trochu ze zvědavosti, z potřeby se zastavit a dopřát nějaký čas sobě a podívat se blíže do svého nitra. Neměla jsem ani žádná konkrétní očekávání. Celá terapie byla velice příjemná, cítila jsem se moc dobře, uvolněně a vnímala jsem léčivé teplo sálající z Janiných rukou a hlasu. Také promluva po terapii byla velmi přínosná a uzdravující. Hned jsem doporučila kamarádce, ať také kranio vyzkouší a byla nadšená. Já bych moc ráda přišla opět, jakmile to nouzový stav vyhlášený vládou dovolí. Je to dobrý tip na vánoční dárek ♥️A přeji Janě mnoho spokojených klientů, kteří se budou rádi vracet...🍀hodně štěstí!
S láskou🌸 Ája

Andrea J.