Na co se zaměřuješ, to bude růst. Kam posíláš svou mysl, tomu dáváš sílu.

Uvědomte si, že ve sto procentech času tvoříme sto procent své reality. Realitu tvoříme nepřetržitě na všech úrovních svého života. Všechny situace, které označujeme jako dobré nebo špatné, si dopředu vytvoříme, ať již vědomě, či nevědomě. Nejsilnější urychlovače při tvoření reality jsou emoce strachu a lásky. Je tedy důležité si uvědomovat, jaké emoce ve vašem těle převládají.

Vytvářejte svou realitu vědomě. Realita je myšlenka, která se stále více a více opakuje, až tvoří formu našeho přesvědčení. A souhrn našich přesvědčení utváří Váš život.

Doporučuji výborné cvičení

Nastavte si během dne budíka, aby zvonil každou hodinu. Vždy při zazvonění si uvědomte: Kde lítaly mé myšlenky, během uplynulé doby? Jaké emoce a pocity jsem cítil/a? Chci se takto cítit následující čas?

A už jen toto uvědomění a nasměrování pozornosti na to, co CHCETE, ponese s sebou velké změny ve Vašem životě.

Rozhodnutí a přijetí

Učiňte ROZHODNUTÍ, že jste TVŮRCI, ne oběť. Rozhodněte se žít život tak nejlépe, jak dovedete. Už jen toto rozhodnutí zažehne jiskru, která vás vibračně posune výš a z této úrovně udělejte další krok.

PŘIJMĚTE vše, co jste si dosud vytvořili, vše, čím jste si prošli, vše, co jste zažili.  Přijetím, pochopením, poznáním a odpuštěním sobě za svou současnou realitu, se otevře brána poznání. A změna v životě přijde přes změnu vašeho nastavení a přijetí toho, že Vy jste tvůrci svého života.

Vděčnost

Vytvořte si tu nejvyšší představu o svém životě. Co mi dělá bytostnou radost, co mě opravdu těší, co mi dává smysl a pozitivní náboj? Věnujte pozornost tomu, co CHCETE v životě žít. V jakém světe chcete žít?

OCEŇTE svůj život. I když se zdá, že toho k ocenění příliš není, ale přesto prozkoumejte všechny stránky svého života a oceňte ho. Vždy můžete najít oblast ve vašem životě, která vám funguje. Ať jsou to vztahy (partner, rodina, přátelé) nebo dobré zdraví, či práce, která vás baví. A pokud máte pocit, že nefunguje nic, zaměřte se na úplně drobnosti každodenního dne. Teplé sluneční paprsky, úsměv příjemné prodavačky, nádherné květiny kousek od vašeho domu, vůně lesa a košík plný hub. Vždy se najde záminka pro vděčnost a ocenění krásy každého dne.

Pamatujte, na co zaměřujete pozornost, to roste. A zaměřením pozornosti na krásu, bude ve vašem životě krása růst.

VDĚČNOST je velmi MOCNÝ nástroj a klíč k TVOŘENÍ.

Přeji Vám mnoho radosti a hravosti při vědomém tvoření.

S láskou Joanna