Termín: 3. 5. – 5. 5. 2024


Přijeďte si odpočinout, vypnout hlavu a chvíli být jen sami se sebou, zažít klid a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, meditace a trochu i z jógové filozofie. Jógovým cvičením vás provede zkušená lektorka Petra.

Také jsou pro vás připraveny zvukové lázně – muzikoterapeutická relaxace skrze hlas a nástroje s přirozeným laděním lektorkou Joanou Konarski.

Síla zvuku má velmi léčivý, terapeutický a očistný účinek. Dochází k celkovému uvolnění a harmonizaci těla. Hudbu tvoří především hlasem-zpěvem. K tomu používá muzikoterapeutické nástroje s přirozeným laděním. Tibetské mísy, křišťálové mísy, gong, valašskou fujaru, flétnu, djembe, šamanský buben, rezonanční tamburu, brumle, zvonky, chimesy a další perkuse. Naladí Vás zvuky vody pomocí deštného sloupu a vedenou meditací.

Tyto aktivity jsou skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a napětí, které každodenní život přináší. Budete se soustředit na svůj dech a na své tělo, což vám pomůže zlepšit flexibilitu a sílu. Pranajáma, což jsou dechové cvičení, vám pomohou uklidnit mysl a zlepšit vaše dýchání. Meditace je skvělým způsobem, jak se zbavit negativních myšlenek a najít vnitřní klid.

Zvukové lázně jsou pak ideální pro ty, kteří hledají úplné uvolnění. Zvuky a vibrace nástrojů vám pomohou zbavit se napětí a harmonizovat vaše tělo. Joanina muzikoterapeutická relaxace je navíc skutečným zážitkem pro všechny smysly, kdy se vám bude zdát, že se zcela ponoříte do hlubokého stavu relaxace.

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý, naše aktivity jsou vhodné pro každého. Tak si přijeďte odpočinout a prožít něco nového a užitečného pro své zdraví a pohodu.

KDE? Tuňěchodský mlýn u Kladrub

Součástí ceny je:

  • Ubytování a stravování plné penze pro 1 osobu
  • Pestrý jógový program vhodný i pro začátečníky
  • Zvukové lázně – muzikoterapie skrze hlas a nástroje
  • Společenství a podpora úžasných lidí

  • Doprava – vlastní
  • Infrasauna (za poplatek)

Pro více informací a pro přihlášení kontaktujte Petru na tel. 724 236 690 nebo na e-mailu: p.klukanova@centrum.cz

Těší se na Vás Petra a Joanna