Termín: 24.9. – 29.9.2024

Poznej Bosnu: Výprava za bosenskými pyramidami a dalších magických míst


Zvu tě na nezapomenutelnou cestu, kde navštívíme nejen bosenské pyramidy, ale i další energeticky silná místa v Bosně. Tato cesta není jen o poznávání nových destinací, ale i o vnitřním objevování a propojení se s našimi částmi, které přesahují fyzické tělo.

Co tě čeká?

Zažiješ sílu energií některých z nejpůsobivějších míst této krásné země. Navštívíme kamenné koule v Zavidovići, pyramidy Slunce, Lásky, Draka, mohylu ve Vratnici, několikrát podzemní labyrint v Ravne, park v Ravne, obelisk u Olova a také se projdeme historickým městem Sarajeva.

Harmonizující zážitky

Během pobytu ve Visoku se ponoříme do zvukové lázně s křišťálovými mísami, gongem, rezonanční tamburou a mým hlasem v pyramidě postavené z krystalů. Tento zážitek tě přenese do stavu hluboké relaxace a harmonizace.

Komfortní ubytování a lahodná kuchyně

Ubytovaní budeme ve městě Visoko v nádherných apartmánech u řeky, obklopeni zahradou s bazénem. Užijeme si polopenzi s výbornou bosenskou domácí kuchyní (na večeři – polévka, hlavní jídlo, dezert) včetně nealkoholického pití (voda, džus) a sklenky vína k večeři.

Polopenzi začínáme středeční večeří 25.9. a končíme nedělní snídaní 29.9.2024.

Jóga pro tělo i duši

Můžeš se také těšit na ranní jógové rozcvičky, které povede zkušená lektorka Petra. Lekce nám pomohou naladit se na energii dne a budou probíhat venku u bazénu.

Praktické informace

Odjedeme pohodlným minibusem v úterý večer a vrátíme se v neděli večer. Nástupní místa jsou Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc a Brno.

Cena je 9.100 Kč 

(+ 5.400 Kč doprava + vstupy + jídlo nad rámec polopenze).

Součástí ceny je:

  • Ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích
  • Polopenze, neomezené pití (nealko), sklenka vína k večeři
  • Průvodcovství po magických místech v Bosně uvedené výše
  • 1x zvuková relaxace v pyramidě postavené z krystalů
  • 3x ranní jógové rozcvičky zkušenou lektorkou jógy Petrou
  • vstupy na pyramidu Lásky, Draka a k velké kamenné kouli
  • společnost úžasných lidí a lidská sounáležitost

Součástí ceny není:

Pro více informací a pro přihlášení mě kontaktujte na tel. 724 202 777, na e-mailu: jdu@cestoudosebe.cz

Příběh Joanny:

Působím jako kraniosakrální terapeutka, masérka, muzikoterapeutka a jako facilitátor kruhu. Pořádám zvukové lázně – muzikoterapie při individuálních terapiích a také během prožitkových seminářů s jógou, meditací nebo tancem po České republice i v zahraničí. Velmi mě těší pracovat s lidmi jak individuálně, tak skupinově. Miluji hudbu, zpěv a propojování lidí skrze zvuk vnímám jako své poslání.
Bosnu jsem si zamilovala od prvního „setkání“. Cítím s těmito místy hluboké propojení z dávna a každá cesta do Bosny je pro mě návrat domů 💕

Příběh Petry:

Józe se věnuji (i když s přestávkami) asi 30 let. Zamilovala jsem se do tohoto duchovního směru, který dokáže zlepšit život ve všech aspektech. Je pro mě úžasná tím, že je pro každého a v každém věku. Jako lektorka hathajógy předávám své zkušenosti 8 let. Pořádám lekce i pro seniory a těhotné. Také organizuji víkendové pobyty s cvičením jógy, relaxací, meditací a jógovou filosofii.

Cesta není organizovaná cestovní kanceláří. Jedná se o setkání skupiny přátel, známých a stejně naladěných lidí s cílem poznat nejen nová místa, ale i najít cestu k sobě.