Termín: 18. 5. – 25. 5. 2024


Zajímá Tě Bosna?

Přijmi pozvání na další zážitkovou cestu k bosenským pyramidám a magickým místům v této fascinující zemi.

Pokud Bosnu dosud neznáš, máš možnost poznat a zažít energii některých silných míst v této krásné zemi. Ale nejde jen o poznávání zajímavých míst, ponoříme se také do našeho nitra a propojíme se s našimi částmi, které přesahují fyzické tělo.

Zažiješ se mnou zvukovou lázeň s křišťálovými a tibetskými mísami, gongem, rezonanční tamburou, dalšími nástroji a mým hlasem v pyramidě postavené z krystalů.

S radostí Tě provedu nejsilnějšími místy, které v Bosně znám. Navštívíme pyramidu Slunce, pyramidu Lásky, pyramidu Draka, mohylu ve Vratnici, podzemní labyrint v Ravne a park v Ravne. Poté se vydáme na večerní prohlídku Mostaru, navštívíme klášter Blagaj, vykoupeme se ve vodopádech Kravica a podíváme se i do Medžugorje. Z Mostaru se přesuneme na kamenné koule v Zavidovići a na poslední noc se ubytujeme v hotelu ve městě Doboj. Pak už v sobotu 25.5. po snídani vyrazíme směr ČR.

Ve městě Visoko se ubytujeme v nádherných apartmánech u řeky se zahradou a bazénem. Zde bude zajištěná polopenze s výbornou bosenskou domácí kuchyní (na večeři – polévka, hlavní jídlo, dezert) včetně neomezeného pití nealkoholického (voda, džus, káva, čaj) i alkoholického (pivo, víno, rakije).

V Mostaru se ubytujeme v historickém centru, kde nám bude zajištěna snídaně.

Pojedeme minibusem. Odjezd ve sobotu 18.5.2024 ve večerních hodinách, příjezd do ČR v sobotu 25.5.2024 ve večerních hodinách. Nástupní místo Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc, Brno.

Cena je 10.200 Kč 

(+ 5.300 Kč doprava + vstupy + jídlo nad rámec níže uvedeného stravování).

Součástí ceny je:

  • Ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových apartmánech
  • Polopenze a neomezené pití (alko a nealko) ve Visoku
  • Snídaně v Mostaru a v Doboji
  • Průvodcovství po magických místech v Bosně uvedené výše
  • 1x zvuková relaxace v pyramidě postavené z krystalů
  • společnost úžasných lidí a lidská sounáležitost

Součástí ceny není:

Pro více informací a pro přihlášení mě kontaktujte na tel. 724 202 777, na e-mailu: jdu@cestoudosebe.cz

Příběh Joanny:
Působím jako kraniosakrální terapeutka, masérka, muzikoterapeutka a jako facilitátor kruhu. Pořádám zvukové lázně – muzikoterapie při individuálních terapiích a také během prožitkových seminářů s jógou, meditací nebo tancem po České republice i v zahraničí. Velmi mě těší pracovat s lidmi jak individuálně, tak skupinově. Miluji hudbu, zpěv a propojování lidí skrze zvuk vnímám jako své poslání.
Bosnu jsem si zamilovala od prvního „setkání“. Cítím s těmito místy hluboké propojení z dávna a každá cesta do Bosny je pro mě návrat domů 💕

Cesta není organizovaná cestovní kanceláří. Jedná se o setkání skupiny přátel, známých a stejně naladěných lidí s cílem poznat nejen nová místa, ale i najít cestu k sobě.